• 0212 451 77 25
  • info@peraofset.com

 Karton Kutu Nedir?

Karton ve koli alanına girmeyen ve ürünleri içerisine alamayan bir ürün olmadığı için karton ve koli tüm sektörlere ve firmalara açık bir kaplayıcı ve saklayıcı olarak kendisini göstermektedir. Aynı zamanda istenilen kalitede öne sürülebilir ve kullanılabilir.

 

Kullanıcısına her manda kolaylık sağlayarak, taşım, kullanma ve paketleme için son derece kolay imkânlar sunabilmektedir.  Islak, nem ve küflenmeden gıda sağlık ürünlerini koruyabildiği ve sağlığa uygunluk koşulların uyum sağlayabildiği için özel avantajlar sunmaktadır. Standart gramdaki kullanılan karton çeşitlerinden ayrı olarak üretilen karton çeşitlerinin artık ağırlığının da düşürülmesi alandaki avantajlardan bir tanesi olarak kendisini göstermektedir.

 

Kullanımda sıkıntı yaşatmaması amacı ile üretimden önce kutu ve koli çeşitleri farklılık oluşturmaması nedeni ile sağlamlığı denetlemek için bir takım testlere tabi tutulmakta ve kullanıma bu testlerden sonra sunularak müşterilere gönderilmektedir. İç hacim ise yine aynı kalitede denetlenir ve kullanıma en uygun şekilde yönetilmektedir.

 

Kullanım alanları oldukça geniş ve çerçevesi büyük alanlar kaplayabilen karton yerini en iyi seviyede belirlemiştir.  Kullanımı yağlı kâğıttan üretilen ve alanı farklı bölümlere giren karton son derece faydalı olarak karşımıza çıkmaktadır.  Karton kutunun kullanım öncesindeki hikâyesi ilk önce taslağının hazırlanmasıdır. Taslak oluşturulması ve üretime en uygun hale getirilmesi son derece önemli bir farklır. Taslağın, çizimin ve grafiğin oluşturulması kullanım kolaylığı ve sorunsuz yürütülecek işlemler açısından son derece önemlidir.Copyright © 2016 Osbsa Tüm Hakları Saklıdır.

Yukarı Çık